Hydroizolace

Hydroizolatérské práce Brno- Jan Šmid klempirina.cz

Provedeme kvalitní pokládku pvc folií pro ploché střechy, nebo terasy, včetně originálních komponentů a doplňků. Tím dokážeme držet záruku na provedené  dílo i na střešní krytiny stanovené výrobcem.

HYDROIZOLACE STŘECHY

Provádíme kompletní hydroizolace střech.

HYDROIZOLACE TERASY

Provádíme kompletní hydroizolace teras.

HYDROIZOLACE BAZÉNU

Provádíme kompletní hydroizolace bazénů.

CENOVÁ NABÍDKA

Cena našich prací nepřevyšuje cenu nabídky a tím se pro našeho zákazníka stává cenou konečnou.

DODÁVKA MATERIÁLU

Zajistíme kompletní dodávku a  dopravu materiálu  pro Vaši stavbu střechy, bez problémů a dalších starostí. Zakázku zajišťujeme vždy na klíč a se zárukou.

MONTÁŽ

Provedeme kvalitní pokládku pvc folií pro ploché střechy, nebo terasy, včetně originálních komponentů a doplňků. Tím dokážeme držet záruku na provedené dílo i na materiál stanovený výrobcem.

Logo -klempirina.cz Jan Šmid

Hydroizolace střech

Hydroizolace střech z PVC/TPO bývá zpravidla používána pro nízké spády a nebo složité detaily. 

Doporučujeme a také provádíme kvalitní realizace tak, aby byl dodržen správný pracovní postup a mohli jste získat záruku na provedení.

Logo -klempirina.cz Jan Šmid

Hydroizolace TERAS

Hydroizolace teras:

je důležitým prvkem k odvodnění a ochránění  objektu pod ní. Terasa i balkon tvoří objektu střechu a zároveň i užitnou část k celoročnímu užívání. Je nutno zvolit kvalitní hydroizolační systém  například Sika, Fatra. Pro použití jsou folie střešní, proti prorůstání kořenů, pochozí.

Logo -klempirina.cz Jan Šmid

Hydroizolace bazénů

Hydroizolace Bazénů:

se používá při realizaci, rekonstrukci , nebo konstrukci z betonových tvárnic. V takovémto případě je možné bazén ochránit pouze kvalitním nátěrem, vložkou z akrylátových van na míru, nebo pro vysokou efektivitu a výdrž těžkou folií z mPVC určenou přímo pro bazény. Tato folie má ochranou akrylovou vrstvu, která brání znečištění a degradaci barevného odstínu při používání.